Rezultati Skupine MOL v Q1: solidno uspešni kljub izzivom v okolju
VOLITVE EU 2024
Novice
Da. B.

Mariborčani napolnili mrežo Mlinšanov

Igralci Mlinš so na prvi tekmi četrtfinala Pokala Terme Olimia visoko izgubili pri prvoligašu RE/MAX Mariboru (10:1) in se tako praktično poslovili od upov po napredovanju med štiri najboljše.

Štajerci so imeli v prvih minutah nekaj težav z igro gostov in do 15. minute so se Mlinšani dobro upirali favoriziranim Mariborčanom, prejeli so le en gol. Ob koncu prvega dela so domači stopili na plin in na odmor odšli z lepo prednostjo (3:0).

V drugem polčasu je Maribor do 32. minute zabil še tri gole in s pol ducata zadetkov prednosti prišel v zadnje štiri minute. Sledil je nov zadetek domačih, na katerega pa je hitro odgovoril Tomaž Nahtigal. A gol slednjega je bil zgolj preblisk, saj so Štajerci do konca še trikrat zatresli mrežo in dosegli, da bo povratna tekma zgolj formalnost.

LITIJA OSTAJA V IGRI

Z obveznostjo na prvi tekmi četrtfinala so opravili tudi igralci Litije. Ti so na gostovanju pri Oplastu v Kobaridu iztržili minimalen poraz (2:1), ki jih ohranja v igri za preboj med najboljšo četverico.