12° / 16°

1. oktobra vsi v Stožice na nepozaben spektakel!
Ujemite barve jeseni s Kumom in Cvetličarno Joli
S Kumom na tekmo in zabavo
Energija plus ponovno omogočila brezplačni ogled dveh kino predstav za več kot 200 otrok iz socialno ogroženih družin
Homeopatija in potovalna slabost
Kako moramo v prometu poskrbeti za naše najmlajše?
Novice
K. E.

Dol in Šmartno ostajata popolna, prva zmaga Radeč

RK Dol TKI Hrastnik/Facebook
RK Dol TKI Hrastnik

V 1.B moški rokometni ligi so odigrali tekme tretjega kola, vrh lestvice pa zaenkrat krojita ekipi Dol TKI Hrastnika in Herz Šmartnega, obe imata kot edini maksimalnih šest točk.

Dolani še tretjič do visoke zmage

Rokometaši Dol TKI Hrastnika so v tretjem kolu gostili Alples iz Železnikov in proti novincem v tekmovanju zabeležili visoko zmago (37:23).

Domači so z izjemo začetnih minut ves čas vodili in Gorenjcem hitro ušli, že prvi polčas so dobili za osem zadetkov (19:11). V obrambi je dobro igrala celotna ekipa, v napadu pa sta bila najbolj učinkovita Aljaž Zore z osmimi in Jasmin Ramić s šestimi goli iz igre.

Šmartno dobilo "bitko za Bogenšperk"

Rokometaši Šmartnega so se odpravili na gostovanje h Svišu v Ivančno Gorico, čez Bogenšperk pa so se vrnili prešerne volje, saj so zabeležili prestižno zmago (27:32) proti nekdanjemu prvoligašu.

Večino dela so Šmarčani opravili v prvem polčasu, ki so ga dobili za šest golov (11:17). V drugem delu so odbili nekaj naletov domačih in vpisali svojo tretjo zmago.

Radeče do prvega para točk

Do prve zmage so v Škofljici prišli tudi Radečani (24:29) in imajo sedaj na računu po eno zmago, remi in poraz, tokratne nasprotnike pa so pustili na dnu lestvice brez točk.

Tudi Radečani so do odločilne prednosti prišli v prvem polčasu, v katerem so prejeli deset zadetkov, mrežo pa so zatresli petnajstkrat.