12° / 16°

1. oktobra vsi v Stožice na nepozaben spektakel!
Ujemite barve jeseni s Kumom in Cvetličarno Joli
S Kumom na tekmo in zabavo
Energija plus ponovno omogočila brezplačni ogled dveh kino predstav za več kot 200 otrok iz socialno ogroženih družin
Homeopatija in potovalna slabost
Kako moramo v prometu poskrbeti za naše najmlajše?
Novice
Da. B.

Dol, Šmartno in Radeče do gostujočih zmag

vszi

Rokometaši Dol TKI Hrastnika so tudi v devetem kolu 1.B DRL zabeležili zmago, tokrat so slavili v Črnomlju (29:34). Z novim uspehom so Dolani ohranili popoln izkupiček in se utrdili na vrhu lestvice.

V prvem polčasu so Belokranjci uspeli držati korak in ga minimalno dobiti (18:17). V drugem polčasu so gostje stopili na plin in prišli do zanesljive zmage s petimi goli razlike.

Pri Črnomaljcih se je v napadu z desetimi zadetki izkazal Marko Štrucelj. Pri Dolu je bil devetkrat natančen Amal Ajdari, Domen Hribšek je dodal osem golov, šest Kristian Bauerheim, pet pa Gregor Klepej.

Šmarčani v prvem polčasu storili dovolj

Herz Šmartno se je z zmago v Grosupljem obdržalo na tretjem mestu lestvice (30:33). Večino dela so gostje opravili že v prvem polčasu, ki so ga dobili za deset (11:21). V drugem polčasu so popustili, a ohranili dovolj moči za nov par točk.

Pri gostih sta bila strelsko najbolj uspešna Tilen Strmljan z devetimi in Aleš Šmejc s šestimi goli, pet jih je dodal Jaka Avsec. Za Grosuplje je Gregor Mišmaš dosegel deset, Janez Grum pa osem zadetkov.

Radečani skočili proti zgornjemu delu lestvice

Ekipa Radeče Mik Celje je zabeležila svojo drugo zaporedno zmago, tokrat je slavila v Gorišnici (22:27). S tem so Radečani trdno zasidrani v sredini lestvice.

V prvem polčasu tekme v Prlekiji so domači še uspeli ostati v igri za zmago, v drugem polčasu pa so gostje odlično zaigrali v obrambi in na koncu prepričljivo slavili za pet golov.