V Litiji odprli prenovljeni športni park Praporšče
V Litiji so v soboto odprli prenovljeni športni park Praprošče.
Odprtje so popestrili nogometaši NK Litija, ki so na prenovljenem igrišču z visoko zmago nad Trebnjem potrdili napredovanje v 3. slovensko nogometno ligo - zahod, kamor so se vrnili po več kot dveh desetletjih.
Po besedah litijskega župana Francija Rokavca gre za pomemben korak v razvoju občinske športne infrastrukture.
Urejanje športnega parka še ni končano, kmalu prešlo v naslednjo fazo in se bo, kot nam je povedal predsednik NK Litija Gregor Zavrl, osredotočalo na samo okolico igrišča.
Več v spodnjih posnetkih.